Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, jak konvertovat, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, grafiku, systémové soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, spustitelné soubory apod.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kuba, Vánoční světýlka, Vánoční kaktus, Osvětlení do oken, Svíčky, Pokrmy, Recepty, Jmenovky, Keramický adventní věnec, Plocha, Řetězy, Rumové řezy, Televize, Alkoholový kalendář, Tablet, Milka, Linecká kolečka, Kameňák, Adventní kalendář, Sněhulák, Striezelmarkt, Francouzsky, Třásně, PF, Vánoční svařák, Vánoční svícen, Nový rok, Plzeň, Jídlo, Korálky, Tichá noc apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: internet, Kliparty pro dokumenty, info, Prapory regionů a království, Paris Saint-Germain F.C., školství, Wallpapers na PC ke stažení, Skvělé hry online zdarma, Online hry zdarma, zeměpis, tipy, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro PC, počítač, smartphone, phablet, ultrabook, tablet, displej, notebook, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows NT, Windows XP, macOS, Android, Red Hat Linux, OSX, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows 7, Windows Me. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, květiny, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, zvířata, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, Formule 1, flóra, stromy, ptáci, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, motorky. Vyberte si rozměr z 1680x1050, HD 1280x720, 1800x1440, 2048x1536, 1152x1920, 360x640, 3200x1800, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 1600x1200, 393x786, 1152x864, 1536x2048, 1152x768, 1920x1080 Full HD atd.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Vtipy, vtípky, frky, fóry, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, vtípky, frky, fóry, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O ženách, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O manželství, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Němcích, Frky ze života, O Somálcích, O ekonomech, O Windows, O mužích, Vtipy o policajtech apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Keywords:linky, Online web Hry zdarma bez registrace, Webové html5 hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Profesionální klub ledního hokeje Detroit Red Wings, weby, Státní prapory všech států, Nejlepší školní testy a kvízy, Hanoj city, Ilustrace, obrázky, kuriozity, Super online flash hry

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Wallpapery na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro tablet, obrazovka počítače, PC, displej, ultrabook, phablet, monitor, mobilní telefon, počítač, smartphone, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, Windows NT, SUSE Linux, Mac, Windows 7, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, OSX, Slackware, Linux Mint, Java ME. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, flóra, stromy, květiny, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, free wallpapers, Formule 1, ptáci, armáda, válka, zbraně, fraktály, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos. Dostupná rozlišení jsou 2560x1920, 1440x960, 3200x1800, 1366x768, 375x667, 750x1334, 1600x900, 1920x1440, 1680x1050, 360x640, 1152x768, Full HD 1080x1920, 3200x1200, 1024x600, 1920x1080, 1080x1800 atd.

Anekdoty, černý humor, frky, vtipy, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, černý humor, frky, vtipy, vtípky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: M, URL, Americké federální vlajky, Penelope Cruz, zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online adventní magazín, Vymalovánky k tisku, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, výukové pomůcky, webovky, Nejlepší pozadí na plochu zdarma

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Informace, všeobecné informace zdarma

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: lékařství a medicína, chemie, psychologie, internet, cestování, náboženství a křesťanství, nástroje, rostliny, ekonomie a ekonomika, fyzika, stavebnictví, zločin a právo, literatura, jídlo, příroda, školství, software, materiály, technika, sport, nemoce, zkratky, kultura, věda atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: humor, zajímavosti, Wallpapery na PC ke stažení, Internetové omalovánky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky měst a obcí České republiky, odkaz, Vlajka Tibetu, F, Full HD pozadí ke stažení, Dopravní značení

Myšlenky, rčení, výroky, přísloví, úsloví, hlášky, motta

Slavné citáty, Myšlenky, rčení, výroky, přísloví, úsloví, hlášky, motta, z kategorií citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o smrti od různých známých osobností.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, mapy, zelenina, zvířata, ovoce, dopravní prostředky, náboženství, smajlíci a emotikony, symboly, muži, ženy a dívky, věda, nápoje, přístroje, ptáci, hudba, osobnosti a lidé, květiny, jídlo a nápoje, láska, Vánoce a Advent, rostliny, stavby atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Iowa, Illinois, Jižní Dakota, Colorado, Michigan, Delaware, Connecticut, Aljaška, Arizona, Maryland, Ohio, Pensylvánie, Tennessee, Virginie, New Jersey, Oregon, Montana, Florida, Rhode Island, Texas, Missouri, Havaj, Georgie, Kentucky, Vermont atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, země EU, měny, hudební zkratky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, státy usa, okresy České republiky, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: hyperlinky, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, multimédia, Rwanda, zadarmo, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Prapory regionů a království, Státní prapory všech států, V, A, Tipy na výlet, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Drzý papoušek: Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

„Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Další odkazy:

Obrázek Jóga
Benin
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Životopisy slavných osobností
Profesionální klub ledního hokeje New York Rangers
Zajímavé internetové odkazy
Tanzania
Odkazy na zajímavé weby
Přání k narozeninám
Doporučené odkazy
Winona Ryder
Nikki Cox
Naše tipy na užitečné weby
Hinge is online dating app building relationships
Profesionální klub ledního hokeje Dallas Stars

Děkujeme vám za vaši návštěvu.