Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: internetové stránky, pro dospělé, H, Obrázky na plochu PC, Sexy Matsushima Nanako, internet, Online hry pro děti zdarma, Online adventní magazín, Celebrita Erika Eleniak, Americké federální vlajky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, symboly, ovoce, květiny, Vánoce a Advent, zelenina, náboženství, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, nápoje, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, osobnosti a lidé, ženy a dívky, dopravní prostředky, stavby, halloween, zvířata, hmyz, sport, přístroje, smajlíci a emotikony atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, muži, ženy a dívky, nápoje, Vánoce a Advent, rostliny, květiny, jídlo a nápoje, hmyz, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, stavby, zelenina, zvířata, ovoce, věda, symboly, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, náboženství atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Keywords:V, Tapety na PC zdarma ke stažení, webovky, Seznam souborových přípon, Kliparty zadarmo ke stažení, info, zadarmo, Hry pro nejmenší online, Textová přání, obrázková přáníčka, Obrázky vlajek měst ČR, Vlajky států USA, weby

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Střílečky, Klasické, Závodní, Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Velikonoční hry, Logické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: A, Online hry zdarma, tipy, Obázek Bneta, volný čas, zajímavosti, zdroje informací, Celebrita Amy Weber, doporučujeme, odkazy, Webové online testy zdarma, Adventní magazín

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Logické hry, Strategie, Závody aut, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Pro dívky a tak dále.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, internet, počítače, hry

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, měny apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, materiály, příroda, školství, ekonomie a ekonomika, cestování, nemoce, náboženství a křesťanství, sport, software, český jazyk, nápoje, politika, literatura, lékařství a medicína, internet, hardware, stavebnictví, psychologie, účetnictví, rostliny, počítače, bankovnictví, věda atd.

Klíčová slova: zdarma, Seznam zkratek a akronymů, počítače, Texas Hold’em Poker Online, reglas, apuestas, juego, Přehled formátů souborů, Prapory regionů a království, linky, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, multimédia, Pozadí na plochu počítače

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Logické hry, Strategie, Závody aut, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Pro dívky a tak dále.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, zeměpis, Ilustrace, obrázky, F, Pozadí na PC, Celebrita Ashley Judd, webové stránky, Dopravní značení, URL, Free game online hry, V, Vlajky měst a obcí České republiky, Pozadí na plochu monitoru, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nekecej!!!: Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Tak takhle se drží škorpión!

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Luis Suárez uruguayský fotbalista
Naše tipy na zajímavé stránky
Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Hanoj
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Keira Knightley
Tipy na Partnerské weby
Naomi Campbell
Odkazy na užitečné webové stránky
Zamilované sms vzkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.