Zajímavé odkazy, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v počítač, tablet, phablet, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, mobil, monitor, displej, notebook, ultrabook a pro operační systémy Chrome OS, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Android, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows Me, Windows XP, Windows 2000, Java ME, macOS. PC pozadí pro Windows z kategorií Rally, závody aut, motorky, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, nature - příroda, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, zvířata, fantasy, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, fraktály, Formule 1, free wallpapers, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x900, 2048x1536, 375x667, 2048x1080, HD 1280x720, 1366x768, 1280x720, 4800x1200, 1152x864, 393x786, 1200x1920, 800x1280, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 2560x1920, 1024x600 atd.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Deskovky, Logické hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Adventury, Oddechové hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Omalovánky apod.

Informace, počítače a internet

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, humor, Online vánoční magazín, MP3 Music download, zajímavosti, webovky, Stručný encyklopedický slovník, Film Avatar 1,2, Webové online testy zdarma, Biografie známých osobností, linky, Členské země americké federace

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak otevřít, kterak editovat, jak spustit, jak převést, jak exportovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat následující typy souborů: obrazy disků, šablony dokumentů, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory, internet a web apod.

Vtípky, kameňáky, fórky, černý humor, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, fórky, černý humor, vtipné texty, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, O ženách, O manželství, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O škole, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o doktorech apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, rčení, úsloví, moudrosti

Citáty slavných, Myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, rčení, úsloví, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o penězích, citáty o lži, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o zlu od různých známých osobností.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Keywords:webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, doporučujeme, odkazy, Vlajky států USA, Nejlepší hry pro dívky, weby, Nejlepší hry pro dívky, Anguilla, pro děti, Online testy zdarma, URL

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Síť, počítače a internet

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční koule, Písnička, Německy, Vykrajovátka, Borovice, Wallpaper, Vosí hnízda, Cesmína, Kavkazská jedle, Televize, Adventní neděle, Vinná klobása, Kameňák, Schleich, Bramborový salát, Lindt, Windows, Vánoční svícen, PF, Řetězy, Vánoční filmy, Patchwork, Ježíšek, Skleněné ozdoby, Monitor, Anglicky, Tiskárna, Stromeček, Štěstí, Adventní kalendář, Silvestr apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: hyperlinky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Super online flash hry, Brooke Burke, Přehled zkratek a akronymů, kuriozity, Nej hry online, Křesťanské omalovánky k tisku, zdroje informací, F, zadarmo, Nejhranější hry online

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Kameňáky, vtipné texty, fóry, anekdoty, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, fóry, anekdoty, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné citáty apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

World wide web, internet, počítače a internet

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, hardware, sport, zkratky, školství, náboženství a křesťanství, software, matematika, cestování, počítače, stavebnictví, bankovnictví, různé, internet, nemoce, lékařství a medicína, technika, nápoje, psychologie, rostliny, zločin a právo, český jazyk, literatura, latina atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, sport, zvířata, symboly, auta, věda, rostliny, ptáci, muži, Vánoce a Advent, květiny, nápoje, dopravní prostředky, láska, mapy, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, ovoce, jídlo a nápoje, halloween, přístroje, osobnosti a lidé, stavby atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Blízký východ, V, internet, Full HD tapety na PC zdarma, Wayne Rooney, Vlajky států obrázků, K, Přehled souborových přípon

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Kameňáky, vtipné texty, fóry, anekdoty, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, fóry, anekdoty, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné citáty apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Náš tip, počítače a internet

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Pozadí na PC, cestování, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vlajky států USA, Natalie Portman, odkaz, info, Dopravní značení, volný čas, počítače, Kliparty zdarma ke stažení, Texty blahopřání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Další odkazy:

Nicole Kidman
Naše tipy na zajímavé stránky
Fernando Torres
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Country flags
Doporučené internetové odkazy
Obrázek Domina
Odkazy na zajímavé weby
Lucy Liu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.