Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Auta a závodní, Hannah Montana, Logické hry, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry apod.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové, Strategie, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Klasické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Fórky, černý humor, kameňáky, vtipy, vtipné texty, ftipy

Chcete se uvolnit? Fórky, černý humor, kameňáky, vtipy, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O ženách, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Slovácích, O manželství, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hokejisté, Komik, Miliardáři, Podnikatel, Sci-fi, Němci, Pop, Prezidenti, Hokej, První republika, Nobelova cena, Habsburkové, Gymnasté, Orlík, Ital, Mim, Mluvčí, Rétorika, Stoletá válka, Imitátor, Nežijící, Politik, Císař, Skladatel, Rakušan, Prezident USA, Ekonom, Překladatel, NHL, Boston Bruins, Prezidenti ČR, Ministr zahraničí, Renesance, Spisovatel, Faraon, Philadelphia Flyers apod.

Klíčová slova: linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory, Seznam vlajek měst České republiky, Svatební blahopřání a texty, školství, Hry pro dívky online, Hry pro nejmenší online, Vlajky měst Pardubického kraje, Vlajky zemí světa, F, tipy, Skvělé hry online zdarma

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Tapety do mobilu - pozadí na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. jsou vhodná pro mobil, počítač, ultrabook, notebook, PC, displej, mobilní telefon, phablet, smartphone, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows 7, SUSE Linux, BlackBerry OS, macOS, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Windows 2000, Chrome OS, OSX. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, 3D a Abstraktní, auta, dopravní prostředky, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, hudební tapety, květiny, kytky, voda a bubliny. Zvolit si můžete rozměry 768x1024, 1600x1200, 1366x1024, 412x846, 854x480, 2160x3840, 1440x2560, 1280x854, 1536x864, Full HD 1080x1920, 320x568, 1024x768, 1280x800, 1800x1440, 1280x768, 1440x900 atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Síť, všeobecné informace zdarma

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Keywords:Dopravní značení, Online hry pro děti zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Travel in Europe, výukové pomůcky, Superhry a hry online zdarma, URL, Omalovánky v USA a jejich použití, Prapory českých měst, F, Wallpapers na plochu PC

Fórky, vtipné texty, fóry, frky, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, vtipné texty, fóry, frky, černý humor, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Frky ze života, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Moudrosti, rčení, motta, bonmoty, aforismy, přísloví, úsloví

Citáty slavných, Moudrosti, rčení, motta, bonmoty, aforismy, přísloví, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o smrti od různých známých osobností.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, lékařství, filozofie, umělci, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, politici, žurnalisté a novináři, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, rodinné vztahy, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, křesťanství, vlastnosti, profese a zaměstnání, školství atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Tapety do mobilu, V, Baccarat card game, Online zeměpisné testy zdarma, Super online kvízy, zdroje informací, Rally wallpapers, Online vánoční webzine, info, Free game online hry, multimédia

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vtipné texty, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Myšlenky, výroky, přísloví, bonmoty, motta, moudrosti, úsloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, výroky, přísloví, bonmoty, motta, moudrosti, úsloví, z kategorií citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o smrti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Strategie, Sportovní hry, Střílečky, Logické hry, Pro dívky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Adventury, Karetní hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, počítače, Sexy Naomi Campbell, M, Webové online hry zdarma, Ilustrace, obrázky, Christina Aguilera, Životopisy slavných osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkaz

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vtipné texty, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, geocaching, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, měny, obecné zkratky apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Federace USA, webové stránky, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Wayne Rooney englischer Fußballspieler, pro děti, Seznam souborových přípon, Biografie známých osobností, M, weby, Super free web games zdarma, Gillian Anderson, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Další odkazy:

Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kenya
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tapety pláže
Doporučené odkazy
Omalovánky k vybarvení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Liberecký kraj
Doporučené internetové odkazy
Antistresové omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.