Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, fyzikální jednotky, týmy NHL, státy usa, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti apod.

černý humor, fóry, ftipy, vtípky, fórky, kameňáky

Chcete se uvolnit? černý humor, fóry, ftipy, vtípky, fórky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O důchodcích, O Slovácích, O manželství, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O mužích, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Windows apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Počítačové tapety pro Windows - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, mobilní telefon, notebook, displej, počítač, mobil, smartphone, tablet, PC, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Java ME, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Slackware, Linux Ubuntu, Android, OSX, Windows 10 Mobile. Full HD pozadí ke stažení z kategorií motorky, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, velkoměsta a noční život, free wallpapers, fraktály, flóra, stromy, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fantasy, oceán, moře, pláže, květiny, ptáci, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 360x640, 360x760, 1280x800, 2048x1080, 360x720, 320x568, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1536x2048, 800x1280, 2560x1920, 1536x2560, 1600x2560, 640x480, 1920x1440, 1600x1200 atd.

Klíčová slova: tipy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Členské země americké federace, počítače, Tapety na plochu Automobily, Přehled přípon a koncovek souborů, URL, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Lady Gaga, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online hry zdarma, Počítačové tapety pro Windows, hyperlinky

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sportovci a sportovkyně, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, státní správa, lékařství, osobnosti, podnikání a podnikatelé, přezdívky, školství a vzdělávání, filozofie, národnost, vlastnosti, politici, zločin a právo, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, umělci a umění atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Oddechové, Závodní, Strategie, parkování - parkovačky, Pro dívky, Sportovní, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Keywords:info, Slovník pojmů Co je to?, Free game online hry, Obrázky vlajek měst ČR, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Free game online hry, zadarmo, Online vánoční webzine, Sexy Britney Spears, F, Dopravní značení, webové stránky

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, státy usa, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky, týmy NHL, měny, okresy České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, dokumenty, konfigurační soubory, video soubory apod.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mrazík, Přáníčko, Láska nebeská, Vykrajovátka, Vánoční stromeček, Jmenovky, Šišky, Vánoční tapety, Silvestr, Skleněné ozdoby, Schleich, Kavkazská jedle, Adventní trhy, Keramický adventní věnec, Recepty, Korálky, Tisk, Řetězy, Třásně, Borovice, Dárky, Vánoční stromek, Vánoční pozadí, Vánoční punč, Striezelmarkt, Vánoce, Vánoční svařák, Vánoční trhy, Křesťanství, Osvětlení, Umělý vánoční stromek apod.

Klíčová slova: kuriozity, Webové online testy zdarma, Kliparty pro dokumenty, Tapety na plochu jídlo, školství, odkazy, Nejlepší online hry zdarma, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Životopisy slavných osobností, B, Nejhranější online testy a kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, auta, halloween, zvířata, ženy a dívky, náboženství, láska, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, hmyz, ovoce, hudba, sport, mapy, rostliny, věda, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Free game online hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Pro dívky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Klasické, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, phablet, smartphone, PC, tablet, monitor, notebook, počítač, mobil, ultrabook, displej a pro operační systémy Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 95, Chrome OS, Windows XP, Java ME, Windows Me, Windows 2000, Linux Mint, Linux Fedora, Red Hat Linux. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, zvířata, sportovní pozadí, hudební tapety, auta, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, noční města, 3D a Abstraktní, rostliny, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 1536x864, 768x1024, 854x480, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 320x568, 2048x1536, 1920x1200, 393x786, 1280x768, 1440x960, 2560x1440, 1800x1440, 640x480, 1200x1920 atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online vánoční webzine - vánoční web

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ježíšek, Bůh, Jmenovky, SMS, Vosí hnízda, Keramika, Betlém, Lindt, Písnička, LED svíčky, Třásně, Slámový adventní věnec, Linecká kolečka, Rostliny, Sněhová vločka, Vídeň, Milka, Košíčky, Borovice, Anděl, Vánoce, Jesličky, Omalovánky, Bramborový salát, Papírový vánoční stromek, Pro děti, Tapeta, Šišky, Vánoční svícen, Sám doma, Blahopřání apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Dopravní značky, č, výukové pomůcky, Moto wallpapers na plochu, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, Super free web games zdarma, Předpověď počasí, internet, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online životopisy, biografie slavných osobností

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, auta, halloween, zvířata, ženy a dívky, náboženství, láska, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, hmyz, ovoce, hudba, sport, mapy, rostliny, věda, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Free game online hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Pro dívky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Klasické, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, květiny, zelenina, hmyz, smajlíci a emotikony, hudba, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, halloween, ovoce, osobnosti a lidé, přístroje, stavby, rostliny, náboženství, mapy, zvířata, ženy a dívky, symboly, Vánoce a Advent, ptáci, jídlo a nápoje atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: weby, Webové html5 hry zdarma, Členské země americké federace, V, humor, Celebrita Christina Applegate, H, Přehled zkratek a akronymů, pro dospělé, multimédia, Tapety na PC, Online vánoční magazín, Catherine Bell, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Rolety: Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Charlize Theron
Naše tipy na užitečné weby
Andorra
Doporučené odkazy
Zdarma ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Kelly Clarkson fotky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online hry zdarma
Zajímavé linky na nejrůznější weby
La roulette Tipi di roulette

Děkujeme vám za vaši návštěvu.