Partnerské weby, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést, jak importovat, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, čím prohlížet, kterak editovat, v čem upravit soubory následujících typů: internet a web, dokumenty, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, video soubory, grafiku, písma, fonty apod.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Auta a závodní, Farmářské hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Barbie hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Hry s koňmi apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Utah, Nové Mexiko, Florida, Arkansas, Havaj, Louisiana, Montana, Kentucky, Maine, Illinois, Alabama, Michigan, Wyoming, Západní Virginie, Wisconsin, Texas, Mississippi, Delaware, Severní Karolína, Nebraska, Minnesota, New Hampshire, Virginie, Jižní Dakota, New York atd.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Omalovánky, Tisk, Adventní věnec, Striezelmarkt, Tapeta, Václavské náměstí, Tichá noc, Zdraví, Sněhulák, Lego, Košíčky, Jmenovka, Santa Claus, Dia, Špalda, Jesličky, Televize, Plocha, Vánoční koule, Linecká kolečka, Nový rok, Vánoční svícen, Cesmína, Vánoční ozdoby, Adventní trhy, Zima, Šišky, Strom, Štědrý večer, Ježíš Kristus, PF apod.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, A, hyperlinky, Super free web games zdarma, Omalovánky zdarma ke stažení, školství, Online vánoční magazín, Staré hry online, Nejznámější vánoční trhy, Dopravní značky, weby, Online testy a kvízy zdarma, V

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak importovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, kterak editovat soubory z následujících kategorií: grafiku, systémové soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, písma, fonty, komprimace dat apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční kaktus, Smrk, Borovice, Zima, Ježíš Kristus, Zdraví, Přání, Rostliny, Vinná klobása, Linux, Tiskárna, Vánoční svíčky, Dia, Vánoční ubrusy, Desktop, Vánoční ozdoby, Vánoční koledy, Skleněné ozdoby, Santa Claus, Vánoční světýlka, Jídlo, Strom, Santa, Pro děti, Kinder, Vánoční stromek, Filmy, Jmelí, Hostina, PF, Košíčky apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Arkansas, Delaware, Západní Virginie, Vermont, Nebraska, Maine, Maryland, Oklahoma, Georgie, Virginie, Ohio, Utah, Alabama, New Hampshire, Aljaška, Oregon, Nové Mexiko, Massachusetts, Pensylvánie, Michigan, Montana, Minnesota, Illinois, New Jersey, Havaj atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Keywords:webovky, zdarma, kuriozity, Federace USA, Full-HD tapety na pozadí PC, Přehled zkratek a akronymů, multimédia, webové stránky, Co je to Advent?, Online testy zdarma bez registrace, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, tipy

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: počítače, cestování, Vlajky měst a obcí České republiky, Bezlepkové vánoční cukroví, Kliparty pro Office, humor, Databáze osobností Kdo je to?, Sněhulák, odkaz, Seznam souborových přípon, pro dospělé, volný čas

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, muži, hudba, zelenina, hmyz, ženy a dívky, květiny, auta, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, nápoje, nástroje a přístroje, stavby, náboženství, ptáci, mapy, rostliny, Vánoce a Advent, symboly, ovoce, věda, sport atd.

Síť, internet, počítače, hry

Vtipné texty, fórky, fóry, anekdoty, vtipy, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, fóry, anekdoty, vtipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O škole, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Němcích, O zvířátkách, O manželství, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Windows, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, V, pro děti, Úspory a spoření, Vlajky měst a obcí České republiky, Kliparty pro dokumenty, Státní vlaječky, prapory, Ozdoba, info, doporučujeme, Seznam zkratek a akronymů

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, muži, hudba, zelenina, hmyz, ženy a dívky, květiny, auta, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, nápoje, nástroje a přístroje, stavby, náboženství, ptáci, mapy, rostliny, Vánoce a Advent, symboly, ovoce, věda, sport atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Pozadí na plochu počítače - wallpapery na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. můžete využít v počítač, notebook, phablet, mobil, PC, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, smartphone a pro operační systémy Java ME, OSX, BlackBerry OS, Linux Mint, SUSE Linux, Android, Linux Xubuntu, Windows Me, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 95. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, květiny, zvířata, flóra, stromy, fraktály, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, fantasy, free wallpapers, sportovní wallpapery, Formule 1, tenisté a tenistky, ptáci. Stahujte ve velikostech 1920x1080, 1920x1280, 393x786, 1152x768, 1600x900, 1536x2048, Full HD 1080x1920, 375x812, 640x480, 1152x864, 3200x1200, 360x760, 800x1280, 1280x800, 375x667, 1280x854 atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Databáze osobností Kdo je to?, Pozadí na tablet, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online adventní magazín, Tapety na plochu PC, P, URL, Pozadí na plochu počítače, zábava, odkazy, zajímavosti, Kdo je to Anděl?, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Samolepky na dárky k vytištění na tiskárně
Odkazy na partnerské weby
Jmenovky na dárky k vytištění
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Novoročenka
Doporučené odkazy
Santa k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Cindy Crawford
Odkazy na zajímavé weby
Co znamená výraz štědrovka?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.