Partnerské weby, zábava, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Oddechové, Karetní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Strategie, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické a podobně.

Full HD pozadí na PC - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. lze použít v ultrabook, mobil, PC, mobilní telefon, notebook, tablet, obrazovka počítače, displej, monitor, počítač, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows XP, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Chrome OS, OSX, Windows NT, Windows 95, Lubuntu, Android, Slackware. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, nature - příroda, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, zvířata, květiny, motorky, ptáci, free wallpapers, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Vyberte si rozměr z 1440x900, 2048x1536, 1080x1920, 1600x2560, 1800x1440, 1366x1024, 4800x1200, HD 1280x720, 1920x1440, 1152x768, 1600x900, 375x812, 1536x2560, 1920x1280, 1200x1920, 1280x960 atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Bojové hry, Strategie, Postřehové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní hry, Závody aut, Akční hry, Adventury, Relaxační hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Washington Capitals, Hudba, Křesťanství, Miliardář, Boston Bruins, Mluvčí, Vládce, Továrník, Prezident USA, Herec, Protektorát, Faraon, Mim, Spisovatel, NHL, Ministr zahraničí, Scénárista, Egypt, Lord, Angličané, První republika, Zlatý slavík, Dabérka, Voják, Historik, Prezidenti ČR, Sebevražda, Sci-fi, Český slavík, KSČ, Atentát, Poslanci, Češi, Pittsburgh Penguins, Generalissimus, Habsburkové apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Logické hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Omalovánky, Deskovky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana apod.

Klíčová slova: P, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma, Obrázky k vybarvení, internet, doporučujeme, výukové pomůcky, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, pro děti, zeměpis, webovky, F

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, jak otevřít, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, jak importovat, v čem spustit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, grafiku, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory, hudební audio soubory, video soubory apod.

Informace, zábava, důležité informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, státy usa, geocaching, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, hudební zkratky, okresy České republiky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, země EU apod.

Keywords:Super free web games zdarma, Dopravní značky, cestování, hyperlinky, Osvětlení vánoční stromku, linky, info, Obrázky, kliparty, Mezinárodní den žen, Prapory regionů a království, Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, Montana, Arizona, Indiana, Jižní Dakota, New Jersey, Florida, Severní Karolína, Colorado, Nevada, Wyoming, Kentucky, Nebraska, Kalifornie, Washington, Maine, Georgie, Severní Dakota, Delaware, Wisconsin, Louisiana, Alabama, Oklahoma, Minnesota, Rhode Island, Maryland atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Střílečky, Závody aut, Karetní hry, Animace, Strategie, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Pro dívky, Akční hry, Relaxační hry, Hry pro děti a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, sport, věda, osobnosti, psychologie, fikce a fantasy, záliby, historie, přezdívky, poruchy, lékařství, národnost, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, státní správa, politici, mytologie, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: odkaz, Online web Hry zdarma bez registrace, URL, Vlajky měst Zlínského kraje, weby, V, A, Obrázky krásných sexy žen., Vlajky měst a obcí České republiky, Online zeměpisné testy zdarma, Full HD tapety ke stažení, kuriozity

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Koleda, Kapr, Dia, Vánoční dekorace, Wallpaper, Staroměstské náměstí, PF, Hostina, Jedle, Filmy, Osvětlení do oken, Umělý vánoční stromek, Tapeta, Rumové řezy, Popelka, Jezulátko, Vánoční svícen, Vánoční stromeček, Mrazík, Koledy, Vánoční ozdoby, Vánoční ubrusy, Sám doma, Blahopřání, Vánoční prostírání, Stromeček, Brambořík, Desktop, Ježíš Kristus, Křesťanství, Historické ozdoby apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, lékařství a medicína, počítače, nemoce, matematika, internet, zkratky, zločin a právo, filozofie, kultura, český jazyk, stavebnictví, jídlo, nástroje, bankovnictví, chemie, školství, cestování, sport, materiály, nápoje, rostliny, hardware, náboženství a křesťanství atd.

Klíčová slova: multimédia, Nejlepší hry pro dívky, Superhry a hry online zdarma, Fantasy pozadí na PC, Vlajky států USA, internetové stránky, Vše o Vánocích, Poker, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky ke stažení

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Koleda, Kapr, Dia, Vánoční dekorace, Wallpaper, Staroměstské náměstí, PF, Hostina, Jedle, Filmy, Osvětlení do oken, Umělý vánoční stromek, Tapeta, Rumové řezy, Popelka, Jezulátko, Vánoční svícen, Vánoční stromeček, Mrazík, Koledy, Vánoční ozdoby, Vánoční ubrusy, Sám doma, Blahopřání, Vánoční prostírání, Stromeček, Brambořík, Desktop, Ježíš Kristus, Křesťanství, Historické ozdoby apod.

Síť, zábava, důležité informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako literatura, nástroje, kultura, různé, filozofie, internet, jídlo, zločin a právo, nápoje, školství, fyzika, účetnictví, software, lékařství a medicína, psychologie, matematika, technika, cestování, věda, chemie, politika, bankovnictví, nemoce, sport atd.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Samolepky, Omalovánky, Vosí hnízda, Striezelmarkt, Přáníčko, Vídeňský punč, Schleich, Stromeček, Advent, Jezulátko, LED svíčky, Šišky, Linux, Vánoční tapety, Svíčky, Košíčky, Wallpaper, Anglicky, Monitor, Tisk, Dárky, Papírový vánoční stromek, Cesmína, Desktop, Lego, Filmy, Osvětlení, Rostliny, Vánoční dekorace, Pozadí, Jingle Bells apod.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hokejisté, Kněz, Sci-fi, Renesance, Podnikatel, Sebevražda, Němci, Atentát, Vrah, Skladatel, Český slavík, Básník, Zpěvačka, Prezidenti, Kladno, Lord, Čech, Prezident, Rakousko-Uhersko, Normalizace, NHL, Mluvčí, Rétorika, Mim, Dallas Stars, Exilový prezident, Olympiáda, Scénárista, Žijící, Historik, Slovenští prezidenti, Herec, Itálie, Ministři, Politik, Zavražděn apod.

Full HD tapety ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety ke stažení. můžete využít v počítač, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, mobil, notebook, smartphone, displej, mobilní telefon, phablet, monitor a pro operační systémy Slackware, Windows 10, Linux Mint, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, zvířata, hudební tapety, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, letadla. Zvolit si můžete rozměry 320x568, 1920x1280, 1280x854, 1536x2048, 393x786, 2160x3840, 1024x768, 1440x2560, 360x640, 1152x768, HD 1280x720, 1680x1050, 768x1024, 2560x2048, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768 atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, odkazy, č, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky měst a obcí České republiky, Texty přání k svátku podle jmen, Pozadí na tablet, Online životopisy, biografie slavných osobností, zábava, Online geografické testy zdarma bez registrace, Webové online testy zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Paris Saint-Germain FC, 8

Několik fórů na závěr. Vtip V kostele: Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Další odkazy:

Milla Jovovich
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tipy na výlet
Doporučené internetové odkazy
Freeware
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Isla Fisher
Odkazy na partnerské weby
Hanoj
Doporučené odkazy
Vlajky, flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.