Naše tipy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Angličané, Nežijící, Nobelova cena, Sochař, Textařka, Zlatý slavík, Herec, Boston Bruins, Novinář, Komik, Vládce, Olympijský vítěz, Itálie, Státník, Američan, Dabérka, Rock ‚n‘ Roll, Čeští králové, Režisér, Scénárista, Pittsburgh Penguins, Rétorika, Normalizace, Rakousko-Uhersko, Československo, Atentát, Philadelphia Flyers, Ministři, Herečka, Lord, Olympijští vítězové, Žijící, Imitátor, Podnikatel, Prezidenti, Trest smrti apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, měny, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, geocaching, obecné zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, č, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Pozadí na plochu Dopravní prostředky, humor, V, Hry pro nejmenší online, Online hra Santa na saních, zajímavosti, internetové stránky, Hry pro kluky, zdroje informací

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Olympijský vítěz, Závodník, Upálen, Zlatý slavík, Američané, Egypt, Hejtmani, Poslanci, Rakousko-Uhersko, Máj, Slováci, Producent, Protektorát, New York Rangers, Nobelova cena, Hokejisté, Ital, Vládce, Faraon, KHL, Právník, Vrah, Rakušan, Gymnasté, Dabérka, Státník, Brno, Podnikatelé, Hejtman, Žijící, Starověký Egypt, Skladatel, Český slavík, Trenérka, Normalizace, Stoletá válka apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:Obrázky, kliparty, Biografie slavných osobností, Ilustrace, obrázky, odkazy, Jak má vypadat vánoční věnec?, weby, Přehled vlajek USA, zadarmo, Obrázek vánočního zvonečku, Dopravní značky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro nejmenší online

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. můžete využít v mobil, počítač, smartphone, monitor, notebook, tablet, obrazovka počítače, phablet, displej, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, Windows Server 2012, Android, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), OSX, Red Hat Linux, Windows Me, Lubuntu, Windows 7. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, wallpapery, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, rostliny, adventní a vánoční tapety, noční města, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1200x1920, 2560x2048, HD 1280x720, 800x600, 375x667, 1280x854, 1366x1024, 2048x1536, 800x1280, 360x720, 1280x768, 1080x1800, 320x568, 393x786, hi res 2560x1920, 1024x768 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

černý humor, frky, anekdoty, vtípky, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? černý humor, frky, anekdoty, vtípky, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, černý humor apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, cestování, Předpověď počasí, V, pro dospělé, Onlinovky zdarma, Vánoční hvězda - symbol Vánoc, kuriozity, internet, K, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, profese a zaměstnání, křesťanství, přezdívky, lékařství, psychologie, věda, historie, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, státní správa, umělci a umění, osobnosti, politika, fikce a fantasy, poruchy, filozofie, politici, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby a hobby, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, úřady a ministerstva, měny apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Informace, technika, kultura, informace

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Full HD wallpapers na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. vhodné pro smartphone, PC, mobilní telefon, monitor, počítač, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, notebook, displej, tablet a pro operační systémy Windows 95, Linux Xubuntu, Mac, Lubuntu, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows Me, Microsoft Windows 8, Slackware, Linux Fedora, Windows NT. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, zvířata, fraktály, ptáci, květiny, Formule 1, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, fantasy, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, nature - příroda. Zvolit si můžete z velikostí 1600x2560, 2048x1080, 1152x768, 1536x2560, 1280x800, 1024x768, 2560x1440, 393x786, 360x760, 1600x900, 1920x1200, 1366x768, 320x568, 375x667, 854x480, 1800x1440 atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Colorado, Alabama, Iowa, Delaware, New York, Pensylvánie, Havaj, Mississippi, Maine, Severní Karolína, Massachusetts, Kentucky, Minnesota, Idaho, Oklahoma, Connecticut, Ohio, Florida, Aljaška, Vermont, Severní Dakota, New Jersey, Arizona, Wyoming, Nebraska atd.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, Přehled zkratek a akronymů, webovky, Recept na vánoční bramborový salát, Vše o Vánocích, Online vánoční webzine, Dopravní značky, Santa, Wallpapers na plochu počítače, webové stránky, Státy a jejich prapory

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, profese a zaměstnání, křesťanství, přezdívky, lékařství, psychologie, věda, historie, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, státní správa, umělci a umění, osobnosti, politika, fikce a fantasy, poruchy, filozofie, politici, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby a hobby, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, úřady a ministerstva, měny apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Náš tip, technika, kultura, informace

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, multimédia, zeměpis, linky, Stručný encyklopedický slovník, Poker en ligne, volný čas, počítače, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy zdarma bez registrace, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Sexy Angelina Jolie
Naše tipy na zajímavé stránky
Zdarma ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Ježíš Kristus
Odkazy na zajímavé weby
Kdo je to Krampus?
Tipy na zajímavé weby
Nicole Kidman
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé

Děkujeme vám za vaši návštěvu.