Naše tipy, technika, zábava, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Náš tip, technika, zábava, informace

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Výroky, hlášky, bonmoty, přísloví, myšlenky, motta, aforismy

Slavné citáty, Výroky, hlášky, bonmoty, přísloví, myšlenky, motta, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o ženách, moudra o dětech od různých známých osobností.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, odkaz, F, zdroje informací, Cristiano Ronaldo football, Nejhranější online hry zdarma, Hry pro kluky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Jakarta, weby, Tapety na plochu PC, počítače, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arizona, Mississippi, Idaho, Rhode Island, Georgie, Delaware, Wisconsin, Havaj, Illinois, Indiana, Oregon, Tennessee, New York, Severní Dakota, New Jersey, Arkansas, Michigan, Texas, New Hampshire, Louisiana, Nebraska, Jižní Dakota, Ohio, Kalifornie, Nevada, Connecticut atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Tapety na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro ultrabook, displej, notebook, mobil, smartphone, počítač, phablet, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows Me, Red Hat Linux, SUSE Linux, macOS, Microsoft Windows 8, OSX, BlackBerry OS, Android, Mac, Microsoft Windows Vista. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, flóra, stromy, sportovní wallpapery, fraktály, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, free wallpapers, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, motorky, ptáci, hmyz a pavouci, fantasy. Zvolit si můžete rozměry HD 1280x720, 1536x2048, 2048x1536, 1920x1440, 1600x1200, 750x1334, 3200x1200, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 1280x960, 3200x1800, 375x667, 1280x768, 4800x1200, 1536x2560, 768x1024 atd.

Keywords:Vánoční magazín, Vlajky spojených států amerických, Vlajky měst České republiky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vojenské tapety na PC, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů, linky, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, zeměpis, Hry pro kluky, kuriozity

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, země EU, firmy a společnosti, státy usa, zkratky krajů České republiky apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Adventury, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Střílecí hry, Omalovánky, Deskovky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana apod.

Myšlenky, motta, hlášky, úsloví, výroky, přísloví, aforismy

Citáty slavných osobností, Myšlenky, motta, hlášky, úsloví, výroky, přísloví, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o manželství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, F, URL, ChristianMingle, pro dospělé, Kliparty zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Cestovatelské stránky, Online životopisy, biografie, multimédia, V, Dopravní značky

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Informace, technika, zábava, informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zpěvačka, Trest smrti, Svatý, Miliardář, Ministr, Slovenští prezidenti, Druhá světová válka, Básníci, Podnikatel, Antropolog, Vražedkyně, Nežijící, Náboženství, Politik, Upálen, Orlík, Generalissimus, Pop, Romantismus, Ministr zahraničí, Florida Panthers, Novinář, Mluvčí, Kněz, Režisér, Malíř, Zlatý slavík, Pedagog, Rakousko-Uhersko, AIDS, Komunisté, Podnikatelé, Poslanci, Sebevražda, Právník, Slováci apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, herectví, herci a herečky, psychologie, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, sport, podnikání a podnikatelé, osobnosti, žurnalisté a novináři, přezdívky, mytologie, historie, politika, státní správa, národnost, lékařství, filozofie, poruchy, rodinné vztahy, školství atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, jídlo a nápoje, stavby, dopravní prostředky, hudba, hmyz, láska, náboženství, sport, nápoje, zvířata, Vánoce a Advent, ptáci, nástroje a přístroje, symboly, osobnosti a lidé, přístroje, věda, halloween, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, ženy a dívky atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, A, Databáze osobností Kdo je to?, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Seznam zkratek a akronymů, zajímavosti, výukové pomůcky, Online hry zdarma, Free game online hry, tipy, zábava

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Síť, technika, zábava, informace

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Klasické, Oddechové, Logické, Karetní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Strategie, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní a podobně.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Sportovní, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Logické, Hry na vaření a smažení, Závodní, Střílečky, Klasické, Oddechové, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Velikonoční hry a podobně.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: zdarma, cestování, Vše o Vánocích, M, Wallpapers na plochu počítače, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, pro děti, Vlajky států světa, internet, Přehled souborových přípon, hyperlinky, Přehled vlajek USA, Argentina, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Další odkazy:

Křesťanské omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy
Co je to Romulus Remus?
Tipy na Partnerské weby
Online omalovánky Sport pro děti
Zajímavé webové stránky
Omalovánky k tisku
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Canada Flag
Linky na partnerské weby
Romulus Remus

Děkujeme vám za vaši návštěvu.