Dále doporučujeme, informace a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, květiny, halloween, láska, zvířata, smajlíci a emotikony, nápoje, ženy a dívky, hudba, přístroje, zelenina, rostliny, sport, ovoce, věda, hmyz, ptáci, dopravní prostředky, mapy, osobnosti a lidé, náboženství, jídlo a nápoje atd.

Ftipy, frky, vtipy, kameňáky, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtipy, kameňáky, vtípky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O ženách, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Windows, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O Němcích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Náš tip, informace a zábava

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Logické, Karetní, Střílečky, Oddechové, Bojové online gamesy, Klasické, Sportovní, Závodní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Strategie, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Tapety na PC zdarma ke stažení, internetové stránky, školství, Casino, výukové pomůcky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přehled státních vlajek států světa, Der Arsenal Football England, Full HD tapety ke stažení, webové stránky, Prapory českých měst, Dopravní značení

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Starověký Egypt, Sebevražda, Komunisté, Druhá světová válka, Slováci, Američané, Poslanci, Křesťanství, Romantismus, Podnikatel, Husité, Svatý, Závodník, Poprava, Válka, Diplomat, Prezidenti, Hokejisté, Nobelova cena, Továrník, Washington Capitals, Prezident, Angličané, Královna, Slovák, Hejtmani, Ministr zahraničí, Nežijící, Američan, Scénárista, Obchodník, Ministři, Olympijský vítěz, Manýrismus, Trenérka, Němci apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety ke stažení. lze použít v mobilní telefon, displej, tablet, phablet, počítač, ultrabook, notebook, PC, monitor, smartphone, mobil a pro operační systémy Linux Xubuntu, OSX, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Slackware, macOS, Linux Fedora, Windows 7, Mac, Windows NT. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, wallpapery, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, hudební tapety, jídlo a nápoje, zvířata, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, auta, sportovní pozadí, dopravní prostředky, letadla, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby. Zvolte si z rozměrů 1366x1024, 1440x960, 1600x1200, 800x600, 1536x2560, 1920x1200, 2560x1440, 2160x3840, 640x480, 1440x900, 1800x1440, 1152x1920, 1280x768, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 1280x854 atd.

Informace, informace a zábava

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Moudrosti, přísloví, úsloví, aforismy, bonmoty, výroky, hlášky

Citáty slavných, Moudrosti, přísloví, úsloví, aforismy, bonmoty, výroky, hlášky, z kategorií citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Keywords:internet, Biografie známých osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Natalie Portman, Stručný encyklopedický slovník, Onlinovky zdarma, tipy, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, odkaz, webovky, V

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

World wide web, internet, informace a zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak importovat, jak přehrát, jak otevřít následující typy souborů: koncovky souborů, dokumenty, internet a web, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: doporučujeme, kuriozity, zadarmo, Paris Saint-Germain PSG, Nejhranější hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, K, Zamilované sms vzkazy, pro děti, Pozadí na plochu počítače, Slovník pojmů Co je to?, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, věda, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, záliby, křesťanství, herectví, herci a herečky, sport, státní správa, přezdívky, psychologie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, vlastnosti, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, národnost, politici, školství, zločin a právo atd.

Internet, síť, informace a zábava

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Wyoming, Kansas, Montana, Delaware, Jižní Karolína, Minnesota, Arizona, Idaho, Wisconsin, New York, Havaj, Rhode Island, Arkansas, Maine, Georgie, New Hampshire, Severní Karolína, Nevada, Jižní Dakota, Iowa, Connecticut, Indiana, Virginie, Mississippi, Massachusetts atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, cestování, URL, Co je to omalovánka?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, F, zeměpis, Proxy server, počítače, Nejlepší online hry zdarma, Nej hry online

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, věda, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, záliby, křesťanství, herectví, herci a herečky, sport, státní správa, přezdívky, psychologie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, vlastnosti, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, národnost, politici, školství, zločin a právo atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lindt, Vánoční světýlka, Vánoční ubrusy, Adventní neděle, Vánoční svařák, Televize, Vánoční pozadí, Tiskárna, Bůh, Recepty, Umělý vánoční stromek, Nový rok, Advent, Kavkazská jedle, Pastýř, Košíčky, Alkoholový kalendář, Borovice, Blahopřání, Štěstí, Jmenovky, Vosí hnízda, Betlém, Jídlo, Rumové řezy, Přání, Milka, Špalda, Štóla, LED svíčky, Atmosféra apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam souborových přípon, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, info, Opilý Santa Claus?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nej hry online, M, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Flags of the world, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Nevolnost: Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:

Vlajka Nauru
Doporučené internetové odkazy
El Arsenal Football England
Naše tipy na užitečné weby
Prodej, inzerce, bazar
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Pozadí na plochu voda ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Programování v Turbo Pascalu, Delphi

Děkujeme vám za vaši návštěvu.