Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Počítačové tapety pro Windows. lze použít v smartphone, notebook, ultrabook, displej, phablet, mobilní telefon, počítač, mobil, obrazovka počítače, monitor, tablet a pro operační systémy Windows 7, Red Hat Linux, Linux Fedora, OSX, Android, Lubuntu, Mac, Windows 10 Mobile, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, hudební tapety, auta, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, noční města, letadla, motorky, motocykly, voda a bubliny, dopravní prostředky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka. Stahujte ve velikostech 1280x854, 1600x1200, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 360x760, 2048x1080, 1280x960, 640x480, 1200x1920, 1800x1440, 1600x900, 750x1334, 1152x864, 393x786, 1440x960 atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New York, Iowa, Pensylvánie, Delaware, Nevada, Michigan, Havaj, Nové Mexiko, Severní Karolína, Kalifornie, Rhode Island, Maine, Aljaška, Florida, Oklahoma, New Jersey, Kansas, Alabama, Vermont, Missouri, Arkansas, Jižní Dakota, Arizona, Montana, Jižní Karolína, Virginie atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, weby, počítače, Hry pro kluky, Cesmína - symbol Vánoc, Obrázky na PC ke stažení, cestování, R, Vánoční ozdoby, Wallpapers na PC ke stažení, Webové online hry zdarma, odkaz, Adventní magazín

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Informace, cestování, hry a informace

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Hlášky, moudrosti, aforismy, bonmoty, motta, myšlenky, výroky

Citáty slavných, Hlášky, moudrosti, aforismy, bonmoty, motta, myšlenky, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o životě od různých známých osobností.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Keywords:H, Prapory regionů a království, info, Světové vlajky, FC Bayern Munich, Federace USA, Počítačové tapety pro Windows, zdroje informací, Nový rok, Nejlepší školní testy a kvízy, webové stránky, Hry pro kluky

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové hry, Karetní hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Relaxační hry, Postřehové hry, Animace, Hry pro děti, Logické hry, Střílečky a tak dále.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Logické, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Střílečky, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Náš tip, cestování, hry a informace

Kameňáky, anekdoty, fórky, frky, vtípky, vtipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, anekdoty, fórky, frky, vtípky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné básničky apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: zábava, zdarma, zeměpis, Advent, Státní prapory všech států, webovky, Slovník pojmů Co je to?, Texas hold’em poker Online, aturan, taruhan, bermain, odkazy, Přehled formátů souborů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky a kliparty zdarma

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Síť, cestování, hry a informace

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kuba, Václavské náměstí, Keramika, Dárky, Stromeček, Tablet, Vánoční svíčky, Vánoční ubrusy, Blahopřání, Monitor, Šišky, Lego, Filmy, Vánoční dekorace, Korálky, Jarmark, Štóla, Vánoční koule, Kinder, Vinná klobása, Betlém, Vánoční prostírání, Wallpaper, LED svíčky, Vánoční punč, Linecká kolečka, Slámový adventní věnec, Borovice, Adventní trhy, Linux, Adventní kalendář apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Bramborový salát, Vánoční svíčky, Láska nebeská, Slámový adventní věnec, Staroměstské náměstí, Jmenovka, Linecká kolečka, Plzeň, Jídlo, Advent, Pokrmy, K Vytištění, Umělý vánoční stromek, Tablet, Štóla, Lego, Wallpaper, Vánoční punč, Přáníčko, Dárky, Tisk, Vánoční koule, Alkoholový kalendář, Milka, Vánoční dekorace, Píseň, Koledy, Adventní svícen, Silvestr, Vánoční stromeček, Rostliny apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: URL, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, tipy, Textová přáníčka a obrázky k svátku, pro dospělé, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Lionel Messi argentínsky futbalista, Superhry a hry online zdarma, Dopravní značení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Wallpapers na plochu PC - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro mobil, počítač, mobilní telefon, phablet, monitor, tablet, ultrabook, smartphone, notebook, displej, PC a pro operační systémy Linux Mint, Linux Ubuntu, Lubuntu, Chrome OS, Windows 10, macOS, Mac, Java ME, OSX, Android, BlackBerry OS. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, flóra, stromy, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, ptáci, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, zvířata, free wallpapers, tenisté a tenistky, Rally, závody aut. Stahujte ve velikostech 1280x854, 1536x2048, 1600x2560, 3200x1200, 1366x1024, 360x720, 1800x1440, 1280x800, 412x846, 375x667, 640x480, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 2560x2048, 1680x1050 atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: pro děti, Vlajky měst České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapers na plochu PC, výukové pomůcky, Omalovánky k vytištění pro děti, Ilustrace, obrázky, Databáze osobností Kdo je to?, Super free web games zdarma, Skvělé hry online zdarma, školství, zajímavosti, Vánoční píseň Den přeslavný jest k nám přišel, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Žádné zatáčky: Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Další odkazy:

Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Počítačové a deskové strategické válečné hry
Linky na partnerské weby
Ježíšek
Naše tipy na zajímavé stránky
Šťastné a veselé Vánoce
Tipy na Partnerské weby
Obrázky ptáků na plochu PC
Naše tipy na užitečné weby
Biografie Heather Locklear

Děkujeme vám za vaši návštěvu.